sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Kripto para ödemeleri Google Pay ile yapılabiliyor olacak

17

Google Pay kullananlar bundan böyle kripto para birimlerini kullanıp hizmet ya da ürün ödemesi yapabiliyor olacak. Coinbase adlı platformun banka kartı olarak öne çıkan Coinbase Card’ın desteğiyle beraber atılmış olan bu adım, kripto paralarla alakalı ödemelerinin çok ciddi bir hızda yayılacak olmasını da sağlayabilir.

Google Play desteklemekte bulunan cihazların yanı sıra telefonlar ile birlikte akıllı saatler ve daha da fazlasından kripto para destekli ödeme işlemleri yapılabiliyor olacak. Coinbase Card’a bağlı bir durumdaki kripto para cüzdanları üzerinden ve hesaplarından direkt bir şekilde ödeme yapılabilecek olması, kripto para birimlerinin kullanılmasını da çok ciddi anlamda basitleştirebilir.

Kart ilk önce 2019 senesinin Nisan ayı içerisinde piyasaya çıkarılmıştı ve kullanıcılar da günlük bir şekilde 12.000 dolar tutarına kadar ödeme yapabilmekteler. Desteklenmekte olan kripto para birimlerinin arasında Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte Litecoin adlı kripto para birimi, Bitcoin Cash adlı kripto para birimi, XRP adlı kripto para birimi, Basic Attention Token adlı kripto para birimi ve de Stellar adlı kripto para birimi yer alıyor.

Kart şu anda yalnızca Avrupa içinde yer alan bazı ülkeler üzerinde kullanılabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.