sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bireysel yatırımcılar kurumsal yatırımcıların sattığı Bitcoin’leri mi topluyor?

28

Kripto paralarla alakalı grafikler pek çok işlem çiftiyle ilgili kıpkırmızı gözüküyor olsa da, alım ve satımlar halen son hız devam etmekte. Böyle olması da yapılmış olan satışların yanında çok ciddi bir alım da bulunduğunu göstermekte. River Financial şirketinin CEO’su görevinde bulunan Alex Leishman konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde Mart ayında daha önce gerçekleşen tüm kümülatif hacimden daha da çok yükselişle beraber hacim elde etmiş olduklarını ifade etti.

CEO bütün bunlara ilave bir şekilde ilk kez Bitcoin adlı kripto para birimini satın almış olanların oranının %20 oranında artış gösterdiğini ve bunun uzun bir zamandan beri görülmemiş olan bir gelişme olduğunu ifade etti. River Financial şirketinin aktif yalnızca 10.000 taneye yakın kullanıcısı yer alıyor ve şirketin nispeten ufak bir durumda olduğu da söylense yanlış olmaz. Buna karşın Gemini isimli kripto para borsasının iletişim departmanı yöneticilerinden Carolyn Vadino da bu şekilde bir durum yaşanmış olduğunu resmi bir şekilde doğruladı.

Vadino, hafta sonu süresince kripto paralarla alakalı borsanın hacminin ciddi bir şekilde artış gösterdiğini ve hacmin belirsizlik sürdükçe daha da çok artmasını beklemekte olduklarını ifade etti.

Kurumsal bir durumdaki yatırımcıların satışları piyasayı dibe sürüklüyor olsa da, bireysel bir durumdaki yatırımcılar ile birlikte ilk kez BTC adlı kripto para birimi sahibi olacakların baskısı kesin bir şekilde fiyatı 5.000 dolar tutarının üstünde tutmak amacıyla da mücadele vermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.