sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Cardano Foundation için dava açıldığı duyuruldu

17

Cardano Foundation şirketi 16 Mart tarihi içerisinde yapmış olduğu bir açıklama üzerinde, Z/Yen Group Limited (UK) adına sahip araştırma şirketinin kendilerine karşı dava açmış olduğu konusunda duyuruda bulundu.

Bahsi geçen finansal teknoloji araştırma şirketi aslına bakılırsa Cardano Foundation şirketinin eski ortaklarından bir tanesiydi. Şirket 2018 senesinin ilk dönemlerinde ”The Quantum Countdown: Quantum Computing and the Future of Distributed Ledger Encryption” adına sahip bir raporu hazırlayabilmek amacıyla Cardano Foundation şirketiyle birlikte çalışma yaptı.

Cardano şirketinin kurucusu konumunda yer alan Charles Hoskinson da 15 Mart tarihi içerisinde yapmış olduğu canlı yayın esnasında bahsi geçen şirketin kuantum bilgisayarlar için dirençli imza teknolojisinin üstüne çalışmalar yaptığını ifade etmişti.

Cardano Foundation şirketi aracılığıyla yapılmış olan açıklama içerisinde Z/Yen Group şirketinin dava açma nedeninin 2017 senesinin Temmuz ayına dayanmış olduğu ifade edildi. Cardano Foundation şirketinin o tarihler içerisinde bir sözleşmeye uymamış olduğunu ifade eden yetkili isimler, Z/Yen Group Limited aracılığıyla ortaya atılmış olan tüm iddiaları da reddetmiş olduklarını ifade ediyorlar.

Cardano bütün bunlara ilave bir açıklama yapmamış olsa bile, durumun telif hakları ihlalinden kaynaklanan bir sıkıntı olarak öne çıkabileceği kulisler içerisinde konuşulmaya başlanmış oldu. ADA‘nın tüm bu olanlardan tam olarak nasıl etkilenecek olduğu da büyük bir merak konusu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.