sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Binance’den Hindistan’a büyük yatırım

26

Hindistan Yüksek Mahkemesi ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde ülkede yer alan kripto para yasağını kaldırdığını açıkladı. Bunun hemen sonrasında kripto para firmaları da bankalarla tekrardan işbirliği yapmaya başlamış oldu.

Yüksek Mahkeme’nin böyle bir karar almış olması pek çok yatırımcıyı da çok fazla sevindirdi. Zira ülkede yer alan kripto paralarla alakalı sektör bu yasağın kalkmasının hemen sonrasında tekrardan gelişmeye başlamış oldu. Kripto paranın devlerinden biri olarak öne çıkan Binance platformu da bu gelişim süreci içerisinde rol oynamayı çok istiyor.

Binance platformu, kısa bir zaman öncesinde Hindistan’da yer alan WazirX isimli kripto para firmasını satın aldığını duyurmuştu. Binance platformunun söz konusu bu hamlesi, ‘’Binance şu anda Hindistan sektörüne mi giriş yapacak?” şeklindeki soruları akıllara getirmiş idi.

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsalarından biri şeklinde gösterilmekte bulunan Binance platformu, şimdi ise Hindistan içerisinde çok daha aktif bir rol oynamaya başlayacak. ”Hindistan’da Blockchain” ismine sahip yeni bir fon kurmuş bulunan firma, ülke genelinde yer alan firmalara toplamda 50 milyon dolar tutarında bir yatırım yapmayı planlamakta.

Yerli bir durumdaki kripto para firmalarını değerlendirmeye başlamış bulunan Binance platformu her bir firma için 5 milyon dolar tutarına kadar ulaşan miktarlarda yatırım yapmayı düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.