sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Müşteriler Starbucks içerisinde Bakkt ile ödeme yapabiliyor

24

Dijital para firmaları arasında yer alan Bakkt, Starbucks şirketiyle işbirliği yapmaya başlamış durumda. CoinDesk tarafında yapılmış olan habere bakılırsa Starbucks mağazasının bazı müşterileri Bakkt’ı kullanıp ödeme yapmaya başlamış oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Starbucks müşterileri kasaya geldikleri zaman birkaç değişik şekilde ödeme yapabilmekteler. Starbucks mağazasının mobil uygulamasını kullanıp PayPal ile birlikte Apple Pay benzerindeki seçeneklerle ödeme yapabilmekte olanaklı.

Yakın bir gelecek içerisinde Bakkt kullananlar da Starbucks üzerinde ödeme yapmaya başlayacak olabilir. Hatta kullanıcılardan bazıları Starbucks’tan almış oldukları kahvenin ücretini da daha şimdiden Bakkt hesaplarını kullanarak ödemekteler. Bakkt şirketinin Başkanı görevinde bulunan Adam White’ın yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa Starbucks uygulaması üzerindeki Bakkt entegrasyonu şu dönemlerde deneme aşamalarında.

Starbucks uygulamasında yer alan Bakkt entegrasyonu ile alakalı olarak halen detaylı bir açıklama yapılmış değil. Bundan dolayı da bu deneme aşamaları tam bir şekilde nasıl işlemiş olacak, bu söz konusu süreç geçici bir durumda mı yoksa kalıcı mı olacak bunu bilememekteyiz. Öte yandan bu süreç içinde Türkiye’de yer alan Starbucks müşterileri için de bu hizmet sunulacak mı hep beraber görmüş olacağız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.