sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

CME Group ofislerini kapattı

17

Finans ile alakalı dünyanın dev isimleri arasında yer alan CME Group, Covid-19 ile alakalı salgından dolayı çok önemli bir karar almak mecburiyetinde kalmış oldu. CNBC’nin yapmış olduğu habere bakılırsa CME Group, bünyesinde yer alan ticaret masasını bir müddet için kapatmış olacak.

Vadeli işlemle birlikte opsiyon ticaretinin yapılabilmekte olduğu CME Group şu zamanlarda dünya üzerindeki en büyük türev işlemler borsası şeklinde gösterilmekte. Bizler ise tabiiki de CME Group’u daha fazla vadeli Bitcoin sözleşmeleri ile tanımaktayız.

CME Group şirketi sadece bir kaç saat öncesinde bir duyuru paylaştı ve Şikago’da yer alan işlem ofisinin kapatılacak olduğunu açıklamış oldu. CME Group halen bu ofis içerisinde herhangi bir Covid-19 vakasına rastlamış değil fakat ofisi de önlem maksadıyla kapatma konusunda bir karar almış oldu. 13 Mart tarihinden itibaren kapanacak olduğu açıklanan söz konusu bu ofisin ne zaman açılacak olduğu da bilinmemekte.

Şu zamanlardaki bilgiler ışığında konuşma yapacak olursak CME Global’da yer alan işlemlerin normal seviyede devam edecek olduğunu ifade edebiliriz. Görünüşe bakılır ise firma sadece Şikago’da yer alan işlem ofisini kapatma konusunda bir karar almış oldu. Firmanın 20 S. Wacker Drive adresinde yer alan merkez ofisinin kapatılması da şu anda hiç bir şekilde söz konusu bile değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.