sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin madenciliği ile 1 milyon dolardan fazla kazanıyorlar

22

New York’ta yer alan Finger Lakes bölgesi üzerindeki bir elektrik santrali, Bitcoin madenciliği yapıp günlük olarak 5.5 tane Bitcoin adlı kripto para birimi kazanmakta. Santrali işletmekte olan firma bunun sayesinde yalnızca BTC adlı kripto para birimi madenciliğiyle günlük 50.000 dolar tutarında bir gelir elde etmekte. Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatını 9.100 dolar tutarında kabul edecek olursak bu, firmanın aylık 1.5 milyon dolar kazanmış olduğu anlamına gelmekte.

Atlas Holding LLC şirketi, 2016 senesi içerisinde Greenidge Generation isimli elektrik santralini kullanmaya başlamış oldu. Dresden, New York kentinde yer alan bu söz konusu santral 1937 senesinde inşa edilmiş oldu. Uzun zaman boyunca kömür santrali şeklinde yer lan bu santral daha sonrasında ise doğal gaz elektrik santrali şeklinde kullanılmaya başlamış oldu.

Atlas Holding şirketi bu söz konusu santrali normal şartlarda sadece elektriğe duyulmuş olan talebin çok olduğu aylarda aktif bir şekilde işletmekteydi. Senenin birkaç ayı süresince elektrik üretimi gerçekleştirilen bu santral, yeterli bir isteğin olmadığı zamanlarda da kapatılmaktaydı.

Firma bu söz konusu santrali daha da verimli bir biçimde kullanabilmek amacıyla çok cesur bir adım atmış oldu ve Bitcoin adlı kripto para birimi madenciliğine yönelmiş oldu. Bloomberg’ün yapmış olduğu habere bakılırsa Atlas Holding şirketi, BTC madenciliği yapmak amacıyla geçmiş olduğumu aylarda tesis üzerine 7.000 tane seviyesinde ekipman kurmuş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.