sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Türk yatırımcının bakiyesini sıfırladılar

18

Twitter üzerinde yer alan bollycat isimli bir tane kripto para yatırımcısı fazlasıyla yüklü miktara sahip bir para kaybetmiş oldu. Binance hesabı üzerinde 60.000 Türk Lirası tutarından çok para bulunmakta olan bu yatırımcının bakiyesi sıfırlanmış oldu.

Bollycat’in yapmış olduğu söz konusu bu açıklamalara bakılırsa kendisinin hesabı üzerinde 60.000 ila 70.000 Türk Lirası değerine sahip bir para bulunmaktaydı. Kendisi de öte yandan 2FA (two-factor authentication) adlı teknolojiyi de kullanmaktaydı fakat buna karşın birisi hesaba sızmayı başarmış oldu.

Halen kesin bir bilgi yer almıyor olsa bile kendisinin hesabı bir hack saldırısına uğramış gibi gözükmekte. Kendisinin yapmış olduğu tahminlerine bakılırsa bu söz konusu saldırıyı düzenlemiş olan kişi de Türkiye’de yaşamakta.

Kullanmış olduğu üç tane mail hesabının da hacklenmiş olduğunu ifade eden yatırımcı Binance platformu ile birlikte Bittrex platformu hesaplarının da hacklenmiş olduğunu söylemekte. Hesap ile alakalı hareketlilikleri incelemiş olan bollycat, hackerın ilk olarak Binance hesabına sızarak orda yer alan parayı XRP’ye çevirmiş olduğunu, daha sonrasında ise bu XRP’leri tekrar kendisine ait durumda bulunan Bittrex adresine yolladığını ve orda BTC adlı kripto para birimine dönüştürmüş olduğunu ifade ediyor.

Bakiyesinin sıfırlanmış olduğunun farkına varan bollycat kısa zaman içinde Binance platformuyla iletişime geçmiş oldu. Türkiye’de yer alan kripto para birimi takipçileri de kendine yardımcı olabilmek amacıyla Binance platformuna çağrıda bulunmaya başlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.