sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Roman Abramovich’ten büyük bir yatırım

48

Bulut tabanına sahip mesajlaşma devlerinden biri olan Telegram platformu, düzenlemiş olduğu ICO sonrasında 1,7 milyar dolar toplayıp çok büyük bir başarı elde etmiş idi. Telegram platformu buna karşın kripto para birimlerinden Gram ile birlikte blockchain ağı Telegram Open Network‘ü halen piyasaya sürmeyi başaramadı ve regülasyon engeline takılmış oldu.

Telegram platformuna yatırım gerçekleştirenlerin arasında da fazlasıyla önemli isimlerin yer aldığı ortaya çıkmış oldu. Milyarder iş adamlarından biri olarak öne çıkan Roman Abramovich ile birlikte Eski Rus Oligark ve aynı zamanda Bakan Mikhail Abyzov’un da token satın almış olduğu bilinenler arasında. Mahkemenin mevcut durumdaki evraklarına bakılırsa Abramovich ile birlikte eski bakan off-shore hesaplar sayesinde bu söz konusu satın alımı gerçekleştirmiş oldular. Abramovich’in 10 milyon dolar tutarında bir TON satın almış olduğu görülmekte. Chelsea isimli futbol kulübünün de sahibi konumunda yer alan Abramovich’in yatırım yapmış olduğu söz konusu bu proje de şu anda halen dava aşaması içerisinde.

Telegram platformuna karşı açılmış olan söz konusu dava esnasında ortaya çıkmış bulunan bu isimler aslına bakılırsa SEC ile brlikte Telegram arasında yer alan kavganın da yönünü değiştirecek olabilir. SEC platformu Telegram platformunun lisanssız menkul kıymet satışı yapmış olduğunu ifade etse bile, Telegram platformu bu söz konusu belgelerle beraber satış yapmış olduğu her partinin aslına bakılırsa kurumsal yatırımcı olduğunu kanıtlayarak, davayı kazanacak olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.