sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Biance Ceosu için üst akıl konusunda yakıştırmada bulundu

120

Kripto paralarla alakalı dünyanın en ünlü isimleri arasındaki Craig Wright, Binance ile alakalı fazlasıyla sert açıklamalar gerçekleştirdi. Satoshi Nakamoto olduğunu ileri süren Wright, bu söz konusu açıklamaları üzerinde Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao’yu zan altında bırakmış oldu.

Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao sadece birkaç gün öncesinde Craig Wright’la alakalı bir gönderi paylaşmış oldu. Zhao bu söz konusu gönderisi üzerinde Wright’ı dolandırıcılık ile suçlamış oldu ve kendisinin bu sektörün yüz kalarından biri olduğunu iddia etti.

Satoshi Nakamoto olduğunu ileri sürmekte olan Craig Wright, Zhao’nun bu söz konusu açıklamalarına ise adeta yanıt niteliğinde bir gönderi paylaşımında bulundu. Wright, kendisine ait blogu üzerinde paylaşmış olduğu bu gönderi üzerinde hem Binance platformu hem ise Changpeng Zhao’yla alakalı çok çarpıcı iddialarda bulunmuş oldu.

Craig Wright, Binance platformunun pek çok ülke üzerinde aktif bir şekilde uygulanmakta olan AML (para aklama ile mücadele)’nin yanı sıra KYC (müşterini tanı) yasalarını uygulamamakta olduğunu ifade ediyor. Kendisinin yapmış olduğu açıklamalara göre Binance platformu, para aklama yapabilmek amacıyla bu yasaları da uygulamamakta.

Wright Binance’te deneme yapmak amacıyla birkaç tane değişik hesap açmış olduğunu ifade ediyor. Bu söz konusu hesapları açmak amacıyla bir isim ile birlikte doğum tarihi ve de bir e-mail adresi yeterli olmakta. Kullanıcıların bunların hiç bir tanesini doğrulamamış bulunmalarına karşın 24 saatlik zaman diliminde 2 BTC tutarında bir para çekme hakkı bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.