sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Coronavirüs bile Blockchain’i engelleyemedi

74

HSBC ile birlikte Standard Chartered gibi bankalar aracılığıyla geliştirilmekte olan Contour projesi nerdeyse hazır bir durumda. Geçmiş olduğumuz sene boyunca türlü testlere tabii tutulmuş olan bu söz konusu projenin birkaç aylık zaman içinde hazır olması konusunda bir beklenti var.

Contour ismine sahip bu blockchain projesi HSBC ile birlikte CTBC Holding, ING, Standard Chartered, BNP Paribas, Bangkok Bank, Citi ve SEB tarafından ortak bir biçimde geliştirilmekte. Bu söz konusu 8 tane banka, bahsi geçen platformu geliştirebilmek amacıyla da Singapur üzerinde yeni bir firma açtılar.

Projeden sorumlu durumda bulunan isimler Contour’u başlıca akreditif işlemlerini yapabilmek amacıyla kullandılar. Birkaç aylık zaman zarfında bu işlemlerle test edilmiş olan platform bu süreci de fazlasıyla başarılı bir biçimde tamamlamış oldu. Yapılmış olan testler açık bir şekilde gösterdi ki bankalar bu söz konusu platform aracılığıyla çok daha basit bir biçimde işlem yapabilmekteler. Öte yandan bankalar Contour ile birlikte normal şartlarda zorlanacak oldukları bir takım işlemleri de problemsiz bir şekilde yapabiliyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.