sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Ripple XRP kilidi açmayı sürdürüyor

25

Ripple şirketi her ayın son gününde havuz hesabı üzerinde tutmakta olduğu XRP adlı kripto para birimlerinden belirli bir bölümün kilidini açmakta. Firma söz konusu bu XRP adlı kripto para birimlerini daha sonrasında ise finans kurumlarının yanı sıra bankalar ile birlikte öteki firmalara satmakta ya da bu XRP’leri genel bir şekilde firmanın gelişimi amacıyla kullanmakta.

Mart ayına girmiş olduğumuz bu pazar günü içerisinde Ripple şirketi tekrar yüklü miktara sahip XRP adlı kripto para biriminin kilidini açmış durumda. Blockchain üzerinde yer alan verilere bakılırsa firma 115 milyon dolar tutarındaki 500 milyon tane XRP adlı kripto para birimini havuz hesabı üzerinden çıkartmakta.

Ripple şirketi bu söz konusu işlemi aslına bakılırsa hiç bir şekilde aksatmadan, her ayın ilk günlerinde yapmakta. Fakat kripto para birimiyle alakalı takipçiler firmanın bu söz konusu hamlesine halen tam anlamı ile alışabilmiş ya da kabullenebilmiş değiller. Sosyal medya üzerindeki yorumlara bakmış olduğumuzda ise pek çok kişinin Ripple şirketine bu işlemden dolayı tepki göstermiş olduğunu görebilmekteyiz.

Ripple şirketinin kendi tokenı olarak öne çıkan XRP adlı kripto para birimi sadece birkaç gün öncesine kadar da fazlasıyla iyi bir performans sergilemekteydi.

Şubat ayının orta zamanlarına doğru 0.32 dolar civarına kadar çıkmış olan XRP adlı kripto para biriminin fiyatı, pek çok yatırımcının yüzlerini de güldürmüş idi. Fakat kripto paralarla alakalı piyasa üzerinde yaşanmış olan toplu düşüşler XRP adlı kripto para birimini de vurmuş oldu. Bitcoin ile birlikte ETH gibi kripto para birimleriyle beraber düşüşe geçmiş olan XRP adlı kripto para birimi tekrardan 0.23 dolar civarına kadar gerilemiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.