sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Piyasalardaki düşüş sürüyor

18

Dünyanın tamamındaki Corona virüs ile alakalı panik artmaktayken küresel piyasalar üzerindeki düşüşse halen sürmekte. Ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç gün içinde sadece hisse fiyatları üzerinde değil altın ve de Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatları üzerinde de düşüş başlamış durumda.

Dünya Sağlık Örgütü, Corona virüs ile alakalı yapmış olduğu değerlendirmeler sonrasında virüsün risk düzeyini çoğaltıp ”çok yüksek” şeklinde güncellemiş oldu. Pek çok ülke üzerinde korkuyla birlikte paniğe sebep olan Corona virüsünün etkilerini küresel piyasalar üzerinde de görmekteyiz.

Amerika Birleşik Devletleri’nde Dow Jones ardımızda bırakmış olduğumuz son bir hafta içinde %15 seviyesinde bir düşüş yaşamış oldu ve bu, tarihteki en sert düşüşlerinden bir tanesi şeklinde değerlendirilmekte.

Bütün bunların yanında Japonya’da yer alan Nikkei 225 ile birlikte Avustralya’da yer aşan ASX 200 ve Hindistan’da yer alan Nifty 50 endekslerinin ise %3 ila %4 seviyesinde düşmüş olduğunu ifade edebiliriz. BIST 100 isimli endeksin son bir ay içinde performansına bakmış olduğumuzda da son hafta içinde meydana gelen düşüş gözlerden hiç bir şekilde kaçmamakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.