sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Tagomi’den Libra hamlesi

46

Facebook platformunun stabil bir durumdaki kripto para projelerinden Libra, kesin bir şekilde 2019 senesinin en fazla konuşulan konularından bir tanesi oldu. Libra adlı kripto para biriminin regülatörler tarafından görmüş olduğu baskı Visa şirketinin yanı sıra MasterCard şirketi ve PayPal şirketi gibi ileri gelen ödeme şirketlerinin üyelikten ayrılma kararı almasına neden oldu.

Libra Association projesinden ayrılmış olan çok fazla şirket olmasına karşın, Facebook şirketi tarafından yapılmış olan açıklamalar üzerinde katılma konusunda isteği bulunan daha çok şirket bulunduğu bilgisi de paylaşılmış oldu. Bu söz konusu ifade yavaş bir şekilde gerçeğe dönüşmeye başlamış oldu ve Libra adlı kripto para birimine tanınan bir şirket daha katılmış oldu.

Kripto broker şirketlerinden biri olan Tagomi, Libra Association’a katılmış olan en güncel isim olarak öne çıktı. Sadece birkaç gün öncesinde Shopify platformu da katılmıştı ve Tagomi şirketiyle kısa zamanda Libra’nın toparlanmaya başlamış olduğu izlenimi de ortaya çıkmış durumda.

Tagomi aslına bakılırsa 28 milyon dolar tutarındaki bir fonlama elde etmiş olmasıyla da kripto para sektörü üzerinde gündeme oturmuş idi. Genel olarak büyük çaplı yatırımcılar ile birlikte fon yöneticilerine hitap etmekte bulunan Tagomi, basit bir şekilde kripto para alım satım hizmeti sunmasından dolayı da biliniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.