sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin güne çok kötü bir başlangıç yaptı

21

Geçmiş olduğumuz akşam saatlerine doğru değer kaybetmeye başlamış olan Bitcoin adlı kripto para birimi şu zamanlarda 9.200 dolar civarının altına kadar inmiş bir vaziyette.

Bitcoin adlı kripto para biriminin özellikle de dün gerçekleştirdiği performansın hemen sonrasında bugüne kötü bir başlangıç yapacak olması zaten beklenmekteydi. Sosyal medya üzerinde yer alan pek çok kripto para yorumcusu da BTC adlı kripto para biriminin günü 9.500 dolar ya da 9.300 dolar tutarının altında kapatmasının çok kötü bir sinyal olarak karşımıza çıkacağı yönünde uyarıda bulunmuş oldu.

Geçmiş olduğumuz birkaç saatlik zaman içinde sadece Bitcoin adlı kripto para birimi değil küresel piyasalar üzerindeki pek çok değişik varlık da değer kaybetmiş oldu. Özellikle de Dow Jones Endeksi son günler içerisinde çok ciddi bir düşüş yaşamakta. Charlie Bilello aracılığıyla paylaşılmış olan bilgilere bakılırsa Dow Jones’un geçmiş olduğumuz iki günlük zaman içinde sergilemiş olduğu performans, 1900 senesinden bu yana görülmekte olan en kötü 87. performans olarak öne çıktı.

Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının bir sonraki durağının tam olarak neresi olacağını kestirmek çok zor. Fakat geçmiş oluğumuz paylaşılan bazı bilgilere bakılırsa analistler 9.000 dolar tutarının altına düşebileceği yönünde uyarıda bulunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.