sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Koineks platformundan yeni bir marka adı

43

Koineks sadece birkaç gün öncesinde çok önemli bir duyuru paylaştı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Hazine Bakanlığı’na bağlı durumda bulunan Finansal Suçlar Uygulama Ağı (FinCen) üzerinden çok özel bir ruhsat almayı başaran Koineks Türkiye’de bunu başarmış ilk kripto para borsası olarak öne çıktı.

Firma bu söz konusu ruhsatı aldıktan hemen sonrasında dünyaya açılma konusunda planlar yaptığını ve kısa bir zaman içinde tekrardan markalaşma sürecine girecek olduğunu açıkladı. Koineks platformunun bu söz konusu hamlesi özellikle Türkiye’de yer alan kripto para takipçileri tarafından çok büyük bir ilginin yanı sıra destek görmüş oldu.

Koineks platformunun bugün paylaşmış olduğu özel bir duyuruya bakılırsa firma 6 Mart tarihi itibariyle Thodex adıyla hizmet vermeye başlayacak. Koineks adlı platform ”kullanıcılar aracılığıyla daha basit benimsenecek olduğunu” düşündüğünden dolayı bu şekilde bir isim tercih etmiş oldu.

Koineks üzerinde yer alan kullanıcılar Thodex isimli bu yeni platform üzerinde mevcut durumdaki hesaplarını kullanmaya devam edebiliyor olacaklar. Yerli durumda bulunan yatırımcılar buna ilave bir şekilde bundan böyle daha büyük hacimli pazarlara ulaşabiliyor olacak ve Dünya’nın dört bir tarafında yer alan yatırımcılarla aynı platformu paylaşabiliyor olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.