sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Türkiye’ye gelecek

22

Kripto paralarla alakalı dünyanın en ünlü isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Changpeng Zhao (kısa bir şekilde CZ), tekrar Türkiye’ye gelecek.

Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao, 2019 senesinin Kasım ayında katılmış olduğu Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nin hemen sonrasında tekrardan Türkiye’ye gelecek. Kısa bir şekilde CZ olarak tanınmakta olan Zhao, nisan ayı içerisinde gerçekleşecek IstanBlock 2020 isimli etkinliğin konuşmacılarından biri olacak.

Changpeng Zhao Türkiye’e gerçekleştirmiş olduğu son ziyareti esnasında Türkiye’de yer alan kripto para sektörü konusunda çok önemli notlar paylaşmış, Binance adlı platformun Türkiye içerisindeki bir takım projelerini de anlatmış idi. Binance platformu Zhao’nun Türkiye ile alakalı ziyaretinden çok kısa bir zamandan sonra Papara platformuyla işbirliği yapmaya ve Türk Lirası’na destek vermeye de başladı.

İstanbul Blockchain Haftası esnasında sektörün en tanındık isimleri bir araya gelmiş olacak. Etkinliğin mevcut durumdaki katılımcıları Changpeng Zhao’nun yanında pek çok değişik ismi de dinleme fırsatı yakalamış olacaklar.

6 – 10 Nisan tarihleri içerisinde İstanbul ilinde gerçekleştirilecek bu etkinliğe Bitcoin.com adlı platformun kurucusu Roger Ver, NEO platformunun kurucusu Da Hongfei, Bybit platformunun CEO’su görevinde bulunan Ben Zhou ve daha pek çok ünlü isim katılmış olacak. Kripto paralarla alakalı sektörün en tanındık isimlerinin yer alacak olduğu bu söz konusu etkinlik yerli blockchain ile birlikte kripto para sektörü konusunda çok büyük bir önem arz etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.