sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Kripto paralar The Simpsons üzerinde işlenecek

17

Dünya üzerindeki en popüler animasyon dizileri arasında yer alan The Simpsons, gelecek bölümü üzerinde kripto paralara yer vermeye başlıyor.

The Big Bang Theory isimli yapımda Sheldon Cooper adlı karaktere can veren ünlü oyunculardan Tim Parsons, The Simpsons’un gelecek bölümü için de misafir oyuncu olarak katılacak. İlk bölümü 1989 senesi içerisinde paylaşılan ve şu dönemlerde 31. sezonunu devam ettiren dizinin bu bölümü üzerinde ana konu ise kripto para birimleri olacak.

Fox aracılığıyla paylaşılmış olan videoya bakılırsa Parsons bu bölüm üzerinde kripto para birimlerine ve kripto para birimlerini nasıl işlemiş olduklarına yönelik bir takım genel bilgiler veriyor olacak. Bölüme konuk oyuncu şeklinde katılım sağlayan Tim Parsons bu kesit üzerinde kripto para birimlerinin yanında bunların temelinde yatmakta olan özel teknolojiyi, yani dağıtık defter ile alakalı teknolojiyi de açıklamakta.

Dağıtık defter ile alakalı teknolojinin çok sade bir dille anlatılmakta olduğu bu bölüm üzerinde bu teknolojinin aynı esnada hem Şangay üzerinde hem ise Grenada’da kullanılabilecek olduğuna, dijital para birimlerinin cüzdanlar üzerinde değil bilgisayarlarda tutulmakta olduklarına ve dijital para birimlerinin ”gelecek dönemin nakit parası” olarak kullanılabileceğine de vurgu yapılmakta.

Fox üzerinde paylaşılmış olan The Simpsons’ın reytingleri geçmiş olduğumuz son birkaç senenin içinde düzenli bir düşüş göstermeye başlamış olsa bile dizi Amerika Birleşik Devletleri’nde halen milyonlarca sayıdaki kişi tarafından izlenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.