sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Çin’de yer alan Bitcoin balinasından 45 milyon dolarlık bitcoin çaldılar

21

Çin asıllı bir tane yatırımcı ve sahip bulunduğu söz konusu miktara bakılacak olursa Bitcoin adlı kripto para biriminin balinası, hackerların saldırısına uğramış oldu.

Dovey Wan tarafından aktarılmış olan son dakika bilgisine bakılırsa hacker 45 milyon dolar tutarındaki kripto para birimi çalmayı başarmış oldu.

Söz konusu bu balina 30 milyon dolar tutarındaki Bitcoin Cash adlı kripto para birimine ilave bir şekilde, 15 milyon dolar tutarına yakın Bitcoin adlı kripto para birimini yitirdiğini de ifade etti. Dovey Wan söz konusu gönderisinin sonrasında hackerın şu anda sahip bulunduğu BTC adlı kripto para birimiyle BCH adlı kripto para birimlerini değişik hesaplara bölmeye başladığını ifade etti. Bu ise hackerın yakın bir zamanda mixer olarak bilinmekte olan karıştırma hizmetini kullanarak paraları borsalara aktaracak olduğu anlamına gelmekte.

Mağdur durumda bulunan Bitcoin adlı kripto para birimi balinasının bu denli çok fonu yalnızca sim kart korumasıyla elinde tutuyor olması da tepkilere sebep oldu. 45 milyon dolar tutarındaki kripto para biriminin anında satılacak olması, çok büyük bir düşüşü tetikleyecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.