sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Libra platformuna dev bir marka daha katıldı

91

2004 senesi içerisinde Kanada’da kurulmuş olan Shopify platformu şu zamanlarda 60 milyar dolar tutarındaki değeriyle dünya üzerindeki en büyük firmalardan bir tanesi olarak gösterilmekte. Firmanın Kanada’da yer alsa bile sadece Kuzey Amerika bölgesinde değil 100 taneden çok ülke içerisinde, milyonlarca sayıdaki kişiye hizmet vermekte.

Shopify platformu bugün özel bir tane duyuru paylaştı ve sosyal medyanın devi Facebook platformuyla işbirliği yapmaya başlamış olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Artık Libra adlı kripto para biriminin üyeleri arasında Shopify adlı şirkette yer almakta. Firmanın konuyla alakalı olarak paylaşmış olduğu söz konusu açıklamadan bir kesit ise şöyle;

Libra Association adlı şirketin bir üyesi şeklinde insanların paraya daha basit bir biçimde erişebilecek oldukları, esnafların daha fazla yararlanabilecekleri yeni bir ödeme ağı geliştirmiş olacağız. Facebook platformu geçmiş olduğumuz son birkaç ay içinde Libra hususunda birkaç adet ağır darbe almış oldu. PayPal şirketi ile birlikte Vodafone şirketi gibi ortaklarını yitiren firma gerek Amerika Birleşik Devletleri gerek Avrupa’da yer alan politikacılarla da problem yaşamakta.

Facebook adlı şirketin bu problemleri tam bir şekilde nasıl çözecek olduğu hatta çözüp çözemeyecek olduğu da halen bilinmemekte. Fakat e-ticaret sektöründe yer alan en büyük adlardan Shopify adlı şirketin projeye katılacak olması Facebook adlı platformla çok daha iyi bir haberdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.