sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatında çok sert bir düşüş

71

Kripto paralarla alakalı piyasa geçmiş olduğumuz son saatlerde yüklü bir miktarda değer yitirdi. Bu söz konusu süreç içinde Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı da 10.000 dolar civarının altına düşmüş oldu.

Coinmarketcap üzerinde yer alan verilere bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi geçmiş olduğumuz saatlerde nerdeyse 500 dolar civarında bir değer yitirdi. Sabah saatlerinde 10.100 dolar civarında seyreden BTC adlı kripto para biriminin fiyatı an itibari ile 9.660 dolar seviyelerinde.

Kripto para yorumcularından bazıları Bitcoin adlı kripto para biriminin bu yönde grafik çizecek oluğunu ön görmüş durumdalardı. Selcoin benzerindeki isimler geçmiş olduğumuz birkaç gün içinde BTC adlı kripto para birimiyle alakalı destek seviyesinin 9.200 dolar ila 9.300 dolar civarında bulunduğunu vurgulamış, BTC adlı kripto para biriminde çok sert bir düşüş görülebilecek olduğu yönünde uyarılar yapmışlardı.

Bu söz konusu düşüş öngörülmüş durumda bulunsa da Bitcoin adlı kripto para biriminin sadece saatler içinde bu kadar fazla değer yitirmiş bulunması kimilerini çok fazla şaşırttı. Crypto Michael benzerindeki isimler de BTC adlı kripto para biriminin fiyatı üzerindeki bu düşüşün beklentilerden biraz daha sert yaşanmakta olduğunu düşünmeye başladılar. Kendisinin yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimindeki bu düşüş özellikle de Binance platformunun altı saat süresince kapalı bir durumda kalmasıyla tetiklenmiş bulunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.