sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Binance platformu tüm işlemleri durdurmuş durumda

54

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsalarından bir tanesi olarak öne çıkan Binance platformu, CEO görevinde bulunan Changpeng Zhao’nun az önce yapmış olduğu özel bir açıklamaya bakılırsa tüm alım ve satım işlemlerini durdurduğunu açıkladı. CZ konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde fonların güvende bulunduğunu ve hiç bir şekilde paniğe gerek bulunmadığını belirtmiş olsa da, planlaması yapılmayan bir bakımın daha öncesinde fazlasıyla kötü sonuçlanmış olduğu bilinmekte.

Binance platformu 2019 senesi içerisinde tekrar benzer bir biçimde tüm işlemleri durdurarak planlaması yapılmayan bakım olduğunu açıklamıştı fakat günün sonrasında da borsanın hacklenmiş olduğu ortaya çıkmıştı.

Buna ilave bir şekilde son günler içerisinde inanması zor bir şekilde tepki çekmiş olan Binance adlı platformun tam da Bitcoin adlı kripto para birimi ve tüm kripto para birimlerinin yükselmekte olduğu bir anda bu şekilde bir plansız bakım çalışması yapmış olması kullanıcıları çok fazla kızdıracak gibi duruyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.