sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

FCoin şirketi kepenk indirme kararı aldı

14

Çin asıllı kripto para firmaları arasında yer alan FCoin, müşterilerine tam tamına 125 milyon dolar seviyelerinde borcu bulunmasına karşın kepenk indirmekte.

2018 senesinin Mayıs ayında kurulmuş olan FCoin şirketi, işlem madenciliği şeklinde isimlendirilen bir iş modeli ile yola çıkmış durumdaydı. Firma, işlem gelirleri üzerinden elde etmiş olduğu gelirin %50’sinden daha çoğunu kendi tokenı sayesinde müşterilere dağıtmaktaydı.

FCoin adlı kurulmadan öncesinde ne bir airdrop, ne ise bir ICO gerçekleştirdi. Fakat firma böyle olmasına karşın yukarıda söz etmiş olduğumuz iş modeliyle beraber hızlıca büyümeyi başarmış oldu. Müşterilerden almış olduğu komisyonu tekrar müşterilere dağıtmayı sürdüren FCoin adlı şirket bu modelle beraber ismini sektörün tamamında resmi bir şekilde duyurmuştu.

FCoin’in şirketinin kurucusu konumunda bulunan Zhang Jian geçmiş olduğumuz gün bir tane blog gönderisi yayımladı ve firmanın kepenk indirecek olduğunu ifade etti. Kendisinin yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa ortada herhangi bir hack saldırısı ya da benzer bir şey söz konusu bile değil. Jian’ın yapmış olduğu paylaşıma bakılırsa firma bir takım açıklanamayacak problemlerden dolayı kapanmakta.

Jian’ın yapmış olduğu bu açıklamasına pek çok kripto para takipçisi de tepki göstermiş oldu. Zira firma müşterilerine halen 7.000 ila 13.000 tane BTC adlı kripto para birimi borcu bulunmakta. Bu ise firmanın toplam borcunun 67 milyon dolar tutarı ila 125 milyon dolar tutarının arasında bulunduğu anlamına gelmekte.

Jian bu söz konusu borcu ömrü boyunca unutmayacak olduğunu ve müşterilerin borcunu kapatabilmek amacıyla da çalışmaya devam edecek olduğunu ifade ediyor. Hatta kendisinin yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa kuracak olduğu bir sonraki firmadan elde edecek olduğu geliri büyük bir seviyede bu borcu kapamak amacıyla kullanıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.