sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

CME şirketi Bitcoin kripto para vadelilerini yine listeledi

50

Liderliğini korumayı sürdüren kripto para birimlerinden Bitcoin (BTC), dün gerçekleşmiş olan sert düşüşten sonra 10.200 dolar civarından 9.700 dolar civarına kadar gerilemiş oldu ve insanların düşüşle alakalı endişeleri halen sürüyor.

Buna karşın Bitcoin adlı kripto para birimi ekosisteminin en önemli ve de büyük parçalarından bir tanesi şeklinde görülmekte olan Chicago Merchantile Exchange’in vadeli işlemle alakalı sözleşmeleri de bugünden itibaren tekrardan aktif. Günlük olarak 300 milyon dolar civarıyla 500 milyon dolar civarının arasında BTC adlı kripto para biriminin hacmini yaratmış olan CME’nin Bitcoin adlı kripto para biriminin türev ürünleri, belki de BTC adlı kripto para birimi aranan seviyeye yükseltecek olabilir.

Aslına bakılırsa CME daha öncesinde Ocak ayının ilk günlerinde Bitcoin adlı kripto para birimi opsiyon ürünüyle beraber çok ciddi bir yükselişi tetiklemiş durumdaydı. Uzmanlardan bazıları bunun o tarihler içerisindeki Amerika Birleşik Devletleri – İran arasındaki gerginlik tabanlı olduğunu ifade etmiş olsa bile, CME’nin Bitcoin adlı kripto para biriminin üstündeki etkisi küçümsenemeyecek kadar çok.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.