sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Ethereum rallisi daha bitmedi mi?

37

Ethereum adlı kripto para birimi 288 dolar tutarına kadar çıktıktan hemen sonrasında Amerika Birleşik Devletleri’nin doları karşısında çok ciddi bir değer kaybı yaşamış oldu ve geçmiş oluğumuz gün fazlasıyla sert bir şekilde düştü. Bazı borsalar üzerinde 260 dolar tutarının daha altına kadar gerilemiş olan ETH adlı kripto para birimi, basın saatine bakılırsa tekrardan 270 dolar civarında gezinmeye başlamış oldu.

Ethereum adlı kripto para biriminin yaşamış olduğu bu yeni düşüş, pek çok yatırımcının yükselişin komple sona erdiğini düşünmesine neden oldu. ETH adlı kripto para biriminin teknik analizleri de rallinin gelecek günler içerisinde de süreceğinin en önemli işaretlerinden

ETH adlı kripto para biriminin %23,6 seviyesindeki Fibonacci geri çekilmeyle alakalı seviyesine bakıldığı zaman, fiyat kırılmasının bunun alt kısmına inilmesine neden olduğu açıkça görülmekte. ETH adlı kripto para birimi, çok önemli bir destek noktası konumunda yer alan 260 dolar tutarının dahi altına inmiş olsa da, 255 dolar aslında çok daha önemli bir destek rolü üstlenmiş durumda. Dört saatlik bir zamandaki ETH / USD grafiğine bakıldığı zaman söz konusu fiyatın 274 dolar civarında direncin üstüne çıkması halinde yükseliş trendini devam ettirileceği görülmekte.

Bunun geçilecek olması halinde ilk direnç noktası 280 dolar tutarında ve ETH adlı kripto para birimi sonrasında 288 dolar tutarını yeniden ziyaret edecek olabilir. Gelecek günler içerisinde ETH adlı kripto para birimi yatırımcılarının hedefi de 300 dolar tutarında bulunacak gibi gözükmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.