sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

ByteCoin büyük bir artış yakaladı

73

Kripto para yorumcularından bazıları tam anlamı ile boğa piyasası içerisinde olduğumuza inanmaktalar. Şu zamanlarda piyasada bulunan bazı koinler o denli değer kazanmış hale geldi ki adeta bu söz konusu yorumu haklı çıkartmaktalar.

Coinmarketcap üzerinde yer alan verilere bakılırsa Bytecoin adlı kripto para birimi geçmiş olduğumuz son 25 saatin içinde nerdeyse %80 seviyesinde değer kazanmış oldu. Böylelikle 0.00068 seviyelerine kadar çıkmış olan BCN adlı kripto para biriminin piyasa değeri ise 127 milyon dolar tutarına kadar ulaşmış oldu.

Bytecoin adlı kripto para biriminin fiyatı 2018 senesinin Ocak ayında 0.01 dolar seviyelerine kadar çıkmış fakat daha sonra çok daha hızlı bir biçimde değer yitirmeye başlamıştı. Geçmiş olduğumuz senenin yaz mevsimi içerisinde 0.0006 dolar tutarının altına düşmüş olan BCN adlı kripto para birimi o dönemden bu yana bu seviyenin üzerine çıkamamaktaydı.

Şu zamanlarda en ilginç durumdaki şeylerden bir tanesi Bytecoin adlı kripto para birimi fiyatının niçin yükselmiş olduğunun bilinmemekte olması. İnsanlar Bytecoin adlı kripto para biriminin bu söz konusu artışın doğal bir durumda mı yoksa suni mi olduğundan hiç bir şekilde emin olamamaktalar. Kripto para takipçilerinden bir tanesi, BCN adlı kripto para biriminin üzerinde gerçekleşen bu artışın aslında bir pump&dump örneği olarak öne çıkmamasını ümit etmekte.

Bytecoin adlı kripto para biriminin fiyatı üzerindeki bu artış ciddi anlamda organik mi halen bilememekteyiz. Fakat şu zamanlarda piyasada yaşanmakta olan hareketlilikler insana boğa piyasasına ciddi anlamda girilmiş olduğu izlenimini vermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.