sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Fiyatı 1 gün içerisinde iki buçuk katına kadar çıktı

56

Sadece bir gün öncesinde ellerinde Hedera Hashgraph adlı kripto para birimi bulunan yatırımcıların şu zamanlarda yüzleri gülmekte. Zira söz konusu bu yatırımcılar paralarını yalnızca bir gün içerisinde nerdeyse 2.5’a katlamış oldular.

Coinmarketcap üzerinde yer alan verilere bakılırsa geçmiş olduğumuz gün bu zamanlarda 0.01 dolar seviyelerinde bulunan HBAR adlı kripto para birimi, şu zamanlarda ise 0.4 dolar tutarına kadar çıkmış bir vaziyette.

Şu dönemlerde kripto paralarla alakalı piyasada genel bir artış bulunuyor. Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra Ethereum adlı kripto para birimi ve XRP kripto para birimi koinlerin çok büyük bir bölümü geçmiş olduğumuz son birkaç saat içinde kayda değebilecek artışlar yaşamış oldu. Fakat Hedera Hashgraph adlı kripto para biriminin performansını yalnızca bunla açıklamak çok fazla olanaklı değil.

Hedera Hashgraph adlı kripto para biriminin ekibi geçmiş olduğumuz gün bir tane duyuru paylaştı ve Google şirketinin de Hedera Hashgraph adlı kripto para biriminin Yönetim Kurulu’na katılmış olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Şu dönemlerde zaten Deutsche Telekom şirketinin yanı sıra IBM şirketi ile birlikte Boeing şirketi gibi isimlerin yer almakta olduğu bu kurul üzerinde bundan böyle Google şirketi de yer alıyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.