sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bu bitcoin adresi 2011 senesinden beri kullanılmamış

42

Reddit platformu üzerinde yer alan jwinterm isimli bir tane kullanıcı, fazlasıyla ilginç bir Bitcoin adresine dikkat çekmiş oldu.
Kendisinin paylaşmış olduğu gönderiye bakılırsa içinde nerdeyse 80.000 tane Bitcoin barındırmakta olan bir adres 2011 senesinden bu yana kullanılmamakta.

Bu söz konusu adrese 1 Mart 2011 tarihi içerisinde 79.000 tane BTC yollandı ve söz konusu bu BTC’ler o dönemlerden bu yana da bu adresten hiç bir şekilde çıkmadı. İçinde toplam olarak 750 milyon dolar tutarında BTC barındırmakta olan bu adresin Mt.Gox’a gerçekleştirilen hack saldırılarıyla bağlantılı bir durumda bulunabileceği düşünülmekte.

Yüz milyonlarca dolar tutarındaki bu BTC adresi üzerinden 2011 senesinden bu yana hiç bir şekilde dışarıya para çıkışı olmadı. Fakat aradan geçmiş olan seneler içinde bu adrese ufak miktarlarda BTC yollandı. 2011 senesi içerisinde tek bir işlem ile 79.000 tane BTC almış bulunan bu söz konusu adrese seneler içinde farklı farklı adresten ilave bir şekilde 1.2 BTC yollandı. Bu söz konusu BTC’lerin kimler aracılığıyla ne maksatla gönderilmiş olduğu da bilinmemekte.

Bu söz konusu adresin 2011 senesinden bu yana niçin aktif halde bulunmadığı, kime ait durumda bulunduğu da halen bilinmezliğini koruyor. Reddit üzerinde yer alan bazı kullanıcılara bakılır ise adresin pasif bir durumda bulunmasının nedeni adres sahibinin özel anahtarları yitirmiş durumda bulunması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.