sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Toplamdaki piyasa değeri 270 Milyar Dolar tutarını geçti

149

Kripto paralarla alakalı piyasa geçmiş olduğumuz son birkaç saat içinde fazlasıyla iyi bir performans sergilemiş oldu. Son günler içerisinde meydana gelen hareketliliklerin hemen sonrasında piyasanın toplamda yer alan değeri 270 milyar dolar tutarını geçmiş oldu.

Piyasa özellikle de geçmiş olduğumuz gün Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının yükselişe geçmiş olmasıyla beraber harekete geçmeye başlamış oldu. Bitcoin adlı kripto para biriminin sonrasında Ethereum adlı kripto para biriminin yanı sıra Bitcoin Cash adlı kripto para birimi ile birlikte Bitcoin SV adlı kripto para birimi ve de XRP adlı kripto para birimi gibi kripto paralar da değer kazanmaya başlamış oldu.

Bunun sonrasında ise kripto paralarla alakalı piyasanın toplamdaki değeri hızlı bir biçimde yükselmeye başlamış oldu. Coinmarketcap üzerinde yer alan verilere bakılırsa piyasanın toplamda yer alan değeri geçmiş olduğumuz gün 260 milyar dolar civarındayken şu zamanlarda ise 271 milyar dolar tutarına kadar gelmiş bir vaziyette.

Piyasanın nerdeyse hepsini kapsamakta bulunan bu hareketlilik pek çok kripto para yatırımcısının yüzünü güldürmüş oldu. BTC adlı kripto para biriminin yanı sıra ETH adlı kripto para birimi ile birlikte BCH adlı kripto para birimi, BSV adlı kripto para birimi ve LTC adlı kripto para birimlerine yatırım yapanlar geçmiş olduğumuz 24 saat içinde %5’ten daha çok kar elde etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.