sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Binance şirketinden Cosmos vadeli hamlesi

17

İleri gelen kripto para borsaları arasında yer alan Binance şirketi, vadeli işlemler platformu üzerine yeni bir tane daha kripto para birimini dahil etmiş oldu.

Piyasaya çok yakın bir zaman içerisinde giriş gerçekleştirmesine karşın top 15 arasına dahil olmayı başaran fakat daha sonrasında 22. sıraya kadar gerilemiş olan Cosmos (ATOM) adlı kripto para birimi, Binance Futures’a ilave edildi. Binance şirketinin vadeli işlem platformunda yer alan kullanıcılar artık ATOM’u 50 katlık bir limite kadar kaldıraçlı işlemler üzerinde kullanabiliyor olacaklar.

Binance şirketi kripto paralar arasında teker teker ileri gelen altcoin’lerin tamamını ilave etmeye başladı.

Kripto paralarla alakalı yatırım gerçekleştirenler de Binance şirketinin kendisine ait kripto para birimlerinden Binance Coin‘i ne zaman vadeli platformuna ilave edeceğini tartışmaya başlamış durumda. Bilinmekte olduğu gibi vadeli işlemler pek çok kripto para biriminin fazlasıyla hızlı bir biçimde fiyat artışı ya da düşüşü gerçekleştirmesine neden olabilmekte ve Binance şirketi belki bundan dolayı şu anda BNB adlı kripto para birimini listeleme konusunda hazır bulunmayabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.