sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

XRP yatırımcısından uyarı geldi

37

XRP adlı kripto para biriminin 2018 senesi ve 2019 senesi boyunca sergilemiş olduğu kötü performans doğal bir şekilde pek çok kripto para yatırımı yapanın ”sütten ağızlarının” yanmış olmasına neden oldu. Pek çok yatırımcı bu söz konusu düşüşü Ripple şirketinin toplu bir şekilde gerçekleştirdiği token satışları ile birlikte her ay 1 milyar tane XRP adlı kripto para biriminin kilidini açmış olmasına bağlarken, ileri gelen kripto para şirketi de bu yöntem üzerinde azalmaya gitmiş oldu.

XRP adlı kripto para birimi 2020 senesine fazlasıyla iyi bir performans işe başlamış olsa da, milyarder durumda bulunan bir XRP yatırımcısı fiyatla alakalı olarak çok sert bir uyarı gerçekleştirdi ve tüm bu performansı aniden durdurdu. Ripple şirketinin yatırımcısı olduğu bilinmekte olan Galaxy Digital şirketinin CEO’su görevinde bulunan Mike Novogratz, XRP adlı kripto para birimi fiyatının 2020 senesinde de 2019 senesinde olduğu gibi bir gidişata sahip durumda bulunabileceğini aktarmış oldu.

Novogratz’ın basın mensuplarına sızdırılmış olan ses kaydı üzerinde Ripple şirketinin milyarlarca dolar tutarındaki XRP adlı kripto para birimine sahip bulunmasının fiyatı düşürmekte olan asıl unsur olduğu açıklaması yapıldı.

Buna karşın teknik bir durumdaki göstergelere bakıldığı zaman da XRP adlı kripto para biriminin 2020 senesinde Bitcoin adlı kripto para biriminden dahi iyi bir durumda bulunduğu görülmekte. TraderSmokey ismiyle tanınan ileri gelen kripto para analistlerinden bir tanesi ise XRP / BTC ile ilgili paritenin olumlu bir grafik çizmekte olduğunu ve yükseliş gelebilecek olduğuna da vurgu yaptı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.