sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Yerel halk Petro’ya güvenmemekte

14

Venezuela içinde yer alan halk ile birlikte yerel esnaf, hükümet aracılığıyla piyasaya çıkartılan kripto para birimlerinden biri olan Petro‘nun bir dolandırıcılık olarak öne çıktığından emin gözükmekte.

Venezuela da merkezi bulunan medya platformlarından biri olarak öne çıkan Tal Cual‘ın aktarmış olduğu söz konusu bilgilere bakılırsa, yerel bir durumda bulunan esnaf Petro’yu aslında bir ödeme yöntemi şeklinde kabul etmeyi kabul etmemekte. Petro adlı kripto para birimi sözde devlet tarafından destekleniyor olsa bile, esnaf bunun karşılığının görülememekte olduğuna vurgu yaptı.

İddialara bakılır ise Venezuela’nın Merkez Bankası hiper-enflasyondan etkilenmekte olan Petro’nun itibari parayla alakalı karşılığını verme konusunda çok fazla zorlanıyor ya da bunu kabul etmiyor. Böyle olması da tüccarların Petro satışı gerçekleştirmesini ya olanaksız bir duruma getirmiş oluyor veyahut bu durumu fazlasıyla zarar içeriğinde bulunan bir eyleme dönüştürmüş oluyor.

Bolivar içerisinde dükkanı bulunan Ocativa Paez Malave konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde şunları söyledi; ”Enflasyon bakım ya da öteki şeyler açısından hiç bir şekilde beklemiyor. Esnafların ödeme gerçekleştirilmediği zaman giderlerini karşılamalarına hiç bir şekilde olanak yok. Petro adlı kripto para birimini kabul etmekte olan tek bir toptancı veyahut tedarikçi dahi bulunmuyor.”

Petro adlı kripto para birimi kabul ederek bunları direkt bir şekilde itibari paraya çevirmiş olanlarında aynı gün içinde Merkez Bankasına gitmiş olduğu ifade ediliyor. Görünüşe bakılır ise Venezuela içinde Petro adlı kripto para biriminin durumu bayağı bir karışık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.