sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

VeChain dev bir ortaklığa imza attı

62

VeChain Foundation isimli şirket çok kısa bir zaman öncesinde ShareRing platformuyla yeni bir ortaklık anlaşması imzalamış olduğu konusunda açıklamada bulundu. VeChain şirketinin kurmuş olduğu söz konusu bu ortaklık VET adlı tokenin gelişimini çok ciddi bir şekilde etkileyecek olabilir.

VeChain adlı şirket, ShareRing şirketiyle kurmuş olduğu söz konusu bu ortaklık sayesinde VET adlı tokenini bütün dünyaya tanıtabiliyor olacak. Zira insanlar söz konusu bu ortaklıkla beraber 190 tane değişik ülke içerisindeki 2.5 milyon tane değişik otel üzerinde ve 1.2 milyon tane araba kiralama firmasında VET kullanabiliyor olacaklar.

VET öte yandan özellikle de Tayland içerisinde eVOA (Elektronik Havaalanı Vizesi) almak amacıyla da kullanılabiliyor olacak. İnsanlar bütün bunların yanında VAT kullanıp Tayland içerisinde farklı seyahat turlarına katılmanın yanı sıra uçak bileti de satın alabilecekler.

VeChain şirketinin ShareRing şirketiyle kurmuş olduğu bu ortaklık aslına bakılırsa VeChain şirketinin başlıca Tayland pazarı üzerindeki rolünü çok ciddi bir şekilde güçlendirecek olabilir. Eğer ki tüm her şey VeChain şirketinin planlamakta olduğu gibi gidecek olursa ilerleyen zamanlar içerisinde çok daha fazla sayıdaki insanın VET kullanmaya başlamış olduğunu da görebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.