sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

XRP ağı üzerinde hiç beklenmeyen bir hareketlilik

33

Toplamda yer alan piyasa değerine bakılırsa en büyük 3. kripto para birimlerinden biri olan XRP, Bitcoin adlı kripto para biriminin düşüş yaşamaya başladığı zamanlarda %5 seviyesinde bir artış elde etmiş oldu.

Şu anda XRP adlı kripto para biriminin lehine herhangi bir olumlu gelişme bulunmuyor olsa da, bunun sadece birkaç saat öncesinde gerçekleştirilen yüklü işlemle ilgili olabileceği düşünülmekte.

Whale Alert hesabı tarafından aktarılmış olan bilgilere bakılırsa XRP balinalarından bir tanesi 68 milyon taneden çok XRP adlı kripto para birimini bilinmeyen bir cüzdan üzerinden Bybit kripto para borsası üzerine aktarmış oldu. Normal olarak bilinmeyen cüzdan üzerinden bir tane kripto para borsasına gerçekleştirilen yüklü aktarma işlemleri genel olarak satış işlemiyle sonuçlanıyor.

17 milyon dolar tutarından daha da çok değere sahip bulunan bu denli XRP adlı kripto para biriminin aktarılmış olmasına karşın fiyatın %4 ile daha üzerinde bir yükseliş sergilemiş olması da fazlasıyla ilginç gözükmekte. Bir tane teoriye bakılırsa söz konusu balinanın halen satış yapmamış olduğu ve fiyatın biraz daha fazla yükselmesini beklemekte olduğu da düşünülüyor.

CoinMarketCap üstünde yer alan borsaların XRP adlı kripto para birimi işlem hacimlerine bakıldığı zaman da geçmiş olduğumuz 24 saatin içinde hiç bir şekilde beklenmeyen bir hareketlilik yaşanmakta olduğu görülebilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.