sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitpay ile Coinbase resmen doğruladı

99

Bitcoin adlı kripto para birimi şu anlık günlük ödemeler hususunda itibari para birimlerinin halen inanması zor bir şekilde gerisinde bulunsa bile, BitPay platformu ile birlikte Coinbase platformu tarafından açıklanmış olan veriler aslına bakılırsa ilerlemenin bulunduğunu göstermekte.

BitPay adlı platformun CMO’su görevinde bulunan Bill Zielke konuyla alakalı yapmış olduğu açıklama içerisinde 2019 senesinde bir milyar dolar değerine sahip kripto para işlemi gerçekleştirilmiş olduğunu ve buna ise Bitcoin adlı kripto para biriminin liderlik etmiş olduğunu belirtti.

Buna ilave bir şekilde Coinbase Commerce platformunun sözcüsü de konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde 2019 senesinde 135 milyon dolar tutarındaki kripto para harcaması yapılmış olduğunu ifade etti. Bahsi geçen harcamaların tüccarlar ile birlikte dükkanlara yönelik durumda bulunması, BTC adlı kripto para biriminin ana akım kitlelere yayılmış olduğunu göstermekte. Kripto para birimlerinin analiz şirketi Chainalysis da 2019 senesi içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimiyle 4 milyar dolar tutarında bir ödeme gerçekleştirildiğini de doğrulamış oldu.

Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte XRP adlı kripto para birimi de bireysel kullanıcıların ödemeleri konusunda yaygınlaşmış olsa da, lider bu hususta da Bitcoin adlı kripto para birimi gibi gözükmekte. Coinbase platformunun raporu üzerinde 2018 senesine kıyaslandığında %600 civarında çok daha önemli bir Bitcoin adlı kripto para birimi ödeme artışı bulunduğu ifade edilmekte ve bu aslında hiç bir şekilde göz ardı edilmemesi gerekli bir miktardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.