sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Libra adlı projeden neden ayrıldıklarını açıkladılar

16

Mastercard şirketi sadece birkaç ay öncesinde Facebook adlı platformun Libra isimli projeden ayrılma konusunda karar aldı. Mastercard şirketinin CEO’su görevinde bulunan Ajay Banga, Financial Times’a yapmış olduğu açıklamalar üzerinde bu söz konusu ayrılık süreciyle alakalı bir takım bilgiler aktardı.

Kendisinin yapmış olduğu söz konusu açıklamalara bakılırsa Facebook platformu ile Mastercard şirketinin arasında yer alan anlaşmazlık ilk önce yasal mevzulardan dolayı çıktı. Banga’nın yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa Mastercard şirketi Libra adlı dijital paranın komple yasal bir proje olarak öne çıkmasını istiyor, Libra adlı projeden dolayı herhangi bir yasayı ihlal etmeyi istememekteydi. Fakat firma CEO’sunun yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa Facebook adlı platformun yetkilileri bu hususta herhangi bir söz verebilmiş değiller.

Mastercard şirketinin müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı her bir ülkenin para aklamasının yanı sıra veri güvenliği benzerindeki hususlarla alakalı yasalarını inceleme altına almak ve bu söz konusu yasalara uyum sağlayabilmek mecburiyetinde. Ancak Banga’nın yapmış olduğu açıklamalarına bakılır ise Facebook adlı platformun Libra projesinden sorumlu bulunan isimler, Mastercard şirketine bu hususlarla alakalı yazılı bir güvence vermeyi başaramadılar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.