sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Çin asıllı Bitcoin madencilerinin gücü endişe veriyor

27

TokenAnalyst aracılığıyla aktarılmış olan bilgilere bakılırsa şu an içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimindeki hash oranının %49.9’luk kısmını Çin’de yer alan 5 adet maden havuzu kontrol etmekte.

Şu zamanlarda Bitcoin adlı kripto para biriminin en popüler taraflarından bir tanesinin merkeziyetsizlik olduğu ifade edilebilir. Bitcoin adlı kripto para biriminin herhangi bir kurum ile birlikte kuruluş ve şahıs tarafından yönetilmemekte ya da denetlenmemekte.

TokenAnalyst aracılığıyla aktarılmış olan bilgilere bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminin ağı üzerindeki maden havuzlarının gücü az da olsa endişe vermeye başlamış oldu. Bu söz konusu rapora bakılırsa şu anda ağ üzerindeki toplam hash oranının nerdeyse %50’lik kısmı 5 tane değişik havuz tarafından kontrol edilmekte.

Bu söz konusu maden havuzlarının Çin’de merkezinin bulunması da çok şaşırtıcı durumda değil. U.Today aracılığıyla aktarılmış olan bilgilere bakılırsa Çin’de yer alan madenciler şu an içerisinde BTC adlı kripto para birimindeki toplam hash oranının %66’lık kısmından sorumlular. Aslına bakılırsa bu söz konusu oran başlı başına Çin’in Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı ne denli büyük bir rol oynamakta olduğunu göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.