sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Streamr DATAcoin

Bitcoin Cash’ın sahte olduğunu açıkladı

34

Ethereum adlı kripto para biriminin kurucusu Vitalik Buterin, Bitcoin adlı kripto para birimi ve Bitcoin Cash adlı kripto para birimi arasındaki rekabetle alakalı çok daha yeni açıklamalar gerçekleştirdi. Buterin’in Bitcoin Cash adlı kripto para biriminin orijinal Bitcoin kripto para birimi olmadığı şeklindeki yorumu sosyal medya üzerinde büyük bir tartışmaya sebep oldu.

Bitcoin Cash adlı kripto para biriminin ekibi sadece birkaç sene öncesinde Bitcoin adlı kripto para biriminin Satoshi Nakamoto’nun ilkelerinden uzaklaşmış olduğunu ileri sürerek bir hard fork düzenlemiş oldu ve Bitcoin Cash adlı kripto para birimini kurdu. BCH kripto para biriminin destekçileri o dönemlerden bu yana Nakamoto’nun hayalinde yer alan Bitcoin projesini asıl Bitcoin Cash adlı kripto para biriminin temsil etmekte olduğunu, BTC adlı kripto para biriminin ise bu ideallerden fazlasıyla uzaklaşmış olduğunu söylemekteler.

Kripto paralarla alakalı dünyanın en tanındık isimlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Vitalik Buterin sadece birkaç saat öncesinde sosyal medya hesabı üzerinden BCH adlı kripto para birimiyle alakalı bir paylaşımda bulundu. BCH topluluğu içerisindeki bir gelişmeyi paylaşmış olan Buterin’in bu söz konusu paylaşımı da çok kısa zaman içinde tartışmaya sebep oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.