sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$28,434.81
+56.36
Ethereum
$1,827.36
+0.56
Litecoin
$93.74
+4.02
DigitalCash
$58.84
+2.09
Monero
$156.80
+0.08
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$20.80
+0.3
Dogecoin
$0.08
0

Amerika’dan Bitcoin’de nazi çıkışı

26

Amerika Birleşik Devletleri’nin Finansal Hizmetler Komitesi tarafından açıklanmış olan yeni bilgilere bakılırsa, Bitcoin adlı kripto para birimi ve öteki kripto para birimlerinin mevcut durumdaki doğası, Naziler ile birlikte yerel terörist gruplarının aktivitelerini fonlama konusunda imkan sağlamakta.

Çarşamba gününde gerçekleştirilmiş olan duruşma esnasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Kongre Üyesi görevinde bulunan Brad Sherman kripto para birimleri konusunda çok önemli uyarılar gerçekleştirdi. Sherman özellikle de Hamas ile birlikte Nazilerin kripto para birimleriyle birlikte fon toplamış olduğunu ve bunları da Amerika Birleşik Devletleri’ne karşı kullanmış olduklarına vurgu yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri tarafından terörist bir grup şeklinde görülmeye devam edilen Hamas’ın özellikle de Bitcoin adlı kripto para birimini tercih etmekte olduğunu ifade eden New Jersey İçişleri Güvenlik ile Hazırlık Departmanının Başkanı görevinde bulunan Jared Maples, örgütün Virginia’ya yapmış olduğu bir saldırıdan sonra 60.000 dolar tutarında BTC bağışı toplamış olduğunu ifade etti.

Aslına bakılırsa komitenin geri kalmış olanı da Bitcoin adı kripto para birimi ve kripto para birimleri hakkında benzeyen görüşlere sahip. Buna karşın kripto para birimlerinin ve BTC adlı kripto para biriminin her geçtiğimiz gün daha da çok kullanıma kavuşacak olması, bunu iyi bir şekildeki amaçlarla ilgili kullananlar da bulunduğunu göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.