sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Augur hakkında bilgiler

25

Augur aslında kendisine ait talimatları REP üstünde çalışmakta bulunan geleceğe yönelik olarak bir arama motoru meydana getirebilmek amacıyla kalabalıkların bilgeliklerini kullanmayı sürdüren, Ethereum kripto para merkezli tahsissiz tahmine dayalı özelliğe sahip bir pazardır. Augur isimli bu platform, kullanıcıların sahip bulunabilecekleri spesifik sorularla ilgili olarak pazarlarını oluşturabilmelerine ve ticaret alımları üzerinden kar elde edebilmelerine izin vermekteyken, kullanıcıların gelecek dönemdeki bir olayın sonuçlarıyla alakalı olumlu veyahut olumsuz bir hisse satın alabilmelerini sağlamaktadır.

Nasıl çalışıyor?

Her bir yapılan paylaşımın değeri 1 dolar tutarına kadar çıkar; bundan dolayı, olumsuz şekildeki bir pay 50 sent değerine sahip ve pozitif özelliğe sahip bir payda 50 sent değerine çıktıysa, bahsi geçen bu olayın platforma bakılarak doğru ya da yanlış olma konusundaki ihtimali de %50 / 50 olmaktadır. Olayın gerçekleşmiş olduğu ispatlanacak olursa, pozitif hissedarlar satın alınmış her bir hisseyle ilgili olarak 1 dolar almış olacaktır. Bir piyasa ile alakalı mevcut bir durumdaki piyasa fiyatı, bir olayın gerçekleşmeyle alakalı ihtimalin bir tahmini olarak öne çıkmaktadır.

Olay tamamen gerçekleşene dek paylaşım serbestisi bulunan Augur değişimlerde de bulunabileceğinden dolayı, kullanıcılar olay meydana gelene dek paylaşmayı sürdürmek mecburiyetinde de kalmamaktadır. .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.