sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Bitcoin ne kadar güvenilir?

53

Kripto para birimlerinden bir tanesi olan Bitcoin, sigorta sistemi benzerinde herhangi bir yasal güvencesi bulunmadığından dolayı bir takım tehlikeler barındırmakta. Bankaları çok ciddi bir açıdan tehdit etmeye devam eden kripto paralar, aynı zaman içerisinde devletlerin denetimi altında bulunmadığından dolayı hükümetleri de çok fazla endişelendirmiş bir durumda.

Bitcoin isimli kripto para birimi herhangi bir tane merkez bankasının ekibi tarafından yaratılmamış bir durumdadır ve ayrıca herhangi bir hükümet yönetimi tarafından da yönetilmemekte.

Bundan dolayı da, para ile alakalı hareketlerinizi kayıt defterleri üzerinde tutabilen hiçbir tane banka bulunmuyor ve hükümet vergi daireleri aracılığı ile birlikte polisler de paranızı izleyememekte. Sonuca bakacak olursak Bitcoin isimli kripto para borsası; kara para ticareti konusunda ve kara para aklama konusunda, tamamen hükümetin gözetiminin eksik olmasından dolayı çok önemli bir araç haline gelmiş bir durumda. Bitcoin isimli kripto para biriminin değeri piyasaya girmiş olduğu günden bu yana devamlı olarak bir yükseliş göstermiş oldu, çünkü zengin durumda bulunan suçlular geçmiş dönemde ve hale büyük seviyelerde Bitcoin isimli kripto paralar satın almayı sürdürüyor. Bunla beraber, herhangi bir yönetmeliğin yanı sıra yasal bir güvence olmadığından dolayı da, bir sıkıntı meydana gelmesi halinde bir madenci ya da yatırımcı şeklinde çok büyük bir seviyede kayıplar yaşamanız mümkün.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.