sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,145.37
+461.26
Ethereum
$2,392.11
-68.36
Litecoin
$107.57
-1.39
DigitalCash
$89.00
-8.38
Monero
$144.20
-7.61
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$23.54
-0.76
Dogecoin
$0.14
-0

Mobil bankacılıktada Blockchain kullanılıyor

27

Güney Kore asıllı Samsung şirketinin grup firmalarından bir tanesi olarak tanınan Samsung SDS isimli şirket, geçmiş olduğumuz günlerde yapmış olduğu bir duyuruyla beraber ülkede yer alan bankalarla ilgili olarak blockchain tabanına sahip bir sertifika platformu geliştirmiş olduğu duyurusu yaptı.

Son senelerin en popüler teknolojisi şeklinde bilinirliği olan blockchain her geçtiğimiz gün gitgide gelişme göstermekte ve yeniliklerine bir tane özellik ilave etmiş oldu. En son Güney Kore asıllı Samsung şirketinin grup firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Samsung SDS adlı firma, geçmiş olduğumuz gün içerisinde paylaştığı bir duyuru aracılığıyla ülkede yer alan bankalarla ilgili blockchain tabanı bulunan bir sertifika platformu geliştirmiş olduğunu açıkladı.

Blockchain Türkiye Platformu üzerinde yer almış bulunan habere bakılırsa, Güney Kore’nin Bankalar Federasyonu’yla çok önemli bir iş birliği içinde geliştirilmiş olan BankSign ismine sahip bu yeni platform, değişik bankaların mobil sistemleri arasında yer alan etkileşimi problemsiz bir duruma getirmiş olacak. Kullanıcılar ise BankSign aracılığıyla değişik bankaların mobil uygulamalarının üstünden basit bir şekilde işlem yapabiliyor olacaklar. Platform içerisinde ilgi çeken bir başka nokta ise, bu söz konusu uygulamalara ulaşabilmek amacıyla tek bir kimlik doğrulaması sistemi (parola ile birlikte parmak izi ya da desen) kullanımı gerçekleştirilecek olması.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.