sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

Bibox Coin hakkında bilgiler

66

Bu dönemlerde en fazla merak edilerek alaştırılan altcoinler arasındaki Bix nedir? İlk önce Bix bir, Coin değil Token piyasası içerisinde işlem görmeye başlamış bir dijital değerdir. Bibox Token (Bix) aslında Bibox isimli borsanın ilk işlem komisyonları içerisinde kullanma maksadıyla 2017 senesinin sonlarına doğru piyasaya çıktı.

Burda ilk olarak ve önemle ifade etmek gereklidir ki Bix aynı Binance borsasında yer alan coin BNB benzerindeki bir fonksiyona sahip olarak çalışıyor. Bu denli popüler bir durumda bulunmasının sebebi ise BNB’nin göstermiş olduğu performansın kendisinden de bekleniyor olması. Bilinmekte olduğu gibi 2018 senesi coin’lerden daha fazla token’ların getirisinin çok daha üst seviyede olduğu bir sene olarak öne çıktı. Son zamanlarda nerdeyse geleneksel bir duruma gelmiş olduğu gibi piyasaya ICO aracılığıyla yeni giriş gerçekleştiren tokenler daha ilk borsa üzerinde listelendiği zaman fiyatında bir düzeltme gerçekleştiriliyor.

Düzeltmeden sonra meydana gelen fiyattan alınmış olduğu durumda tokenler günlük ile birlikte haftalık ve de aylık performansları sayesinde coinlere adeta parmak ısırtmakta. Özellikle de işinin ehli iyi bir ekip tarafından yönetilen token’lar kısa vade içerisinde katlanmakta. Bix‘e karşı duyulmuş olan ilginin arkasında ise BNB benzerindeki çok daha düzenli ve yukarı doğru çok iyi bir çıkış gerçekleştirme beklentisi bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.