sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

IOTA Hakkında bilgiler

46

Nesnelerin internetiyle ilgili tasarımı olarak öne çıkan iota nedir? şeklindeki soruyu sormaya başlayanların artış göstermesi, son dönemler içerisinde gündemi bayağı bir etkilemeye başlamıştır. 2014 senesi içerisinde doğmuş olan IOTA, blok zincir ile ilgili teknolojinin çok tezli bir türevi şeklinde oluşturulmuştur. Fakat beklenenlerin daha da üstünde bir seviye göstermiş oldu.

IOTA’nın mevcut durumda bulunan kripto para sektörüne neler sunabilecek olduğuna şöyle bir göz gezdirecek olursak, IOTA Blockchain tabanına sahip kripto para türlerinin karşısında tam dört tane büyük avantaj sunuyor. Bu söz konusu avantajlar ise şöyle;

  • Merkezsiz bir durumda bulunması,
  • Ölçeklenebilir bir durumda bulunması,
  • Düşük işlem ücretlerinin bulunması,
  • Modüler bir durumda bulunması.

IOTA isimli platformun bu denli avantajlı ve çok daha popüler bir hale gelmesini sağlayan teknolojik gelişmenin ismi ise The Tangled olarak bilinmektedir. Kayıt defterlerini çok daha iyi bir şekilde koruma maksadıyla blok zinciri mimarisini kullanmaya devam eden Bitcoin isimli kripto para biriminden farklı bir şekilde Directed Acyclic Graph ( DAG ) adı verilen Tangle sistemini kullanmaya başlayan IOTA, Bitcoin isimli kripto para birimi üzerinde karşımıza çıkan işlem ücretinin yanı sıra ölçeklenebilirlik problemlerini de çözüme ulaştırmış durumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.