sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,145.37
+461.26
Ethereum
$2,392.11
-68.36
Litecoin
$107.57
-1.39
DigitalCash
$89.00
-8.38
Monero
$144.20
-7.61
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$23.54
-0.76
Dogecoin
$0.14
-0

Dijital paralarla alakalı bir açıklama da Fransa’dan geldi

38

Facebook platformunun Libra isimli kripto para birimi projesinin tanıtımını yapmasının hemen sonrasında pek çok ülke merkez bankası tarafından desteklenen dijital paralarla alakalı fikri düşünmeye başlamış bir durumda ve bu konuyla alakalı çalışmalarını sona erdirmeye yaklaşmış olduğu bilinen Çin ise bu düşünceleri hızlandırmış bir durumda.

Fransa’nın Merkez Bankasında yer alan Başkan yardımcıları arasındaki Denis Beau ise bahsi geçen durumla ilgili olarak açıklamalar gerçekleştirdi ve ‘kripto durumdaki varlıklar’la alakalı endişeli bir durumda bulunduğu itirafını yaptı.

15 Ekim tarihi içerisinde Londra’da gerçekleşen bir tane etkinliğe katılım gerçekleştiren Beau, şu anda kripto para birimlerinin merkez bankasında yer alan paralarla karşılıklı bir şekilde kullanılabilecek standartları taşımamakta olduğunu vurguladı ve bunun aslında bir tane merkez bankasının tarafından piyasaya çıkartılabilme ihtimaline hiç bir şekilde sahip durumda bulunmadığını vurguladı.

Avrupa Birliği’nin merkez bankası tarafından desteklenen bir tane dijital avro fikrinin zayıf durumda bulunduğunu da sözlerine ilave eden Beau, aslında yine bunun ihtimaller kapsamında yer aldığını ifade etti. Bu söz konusu fikrin incelemeye alınmış olduğu konusunda itirafta da bulunan başkan yardımcısı, Libra isimli kripto para birimini eleştirmiş en güncel isimlerden bir tanesi de olmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.