sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$16,965.04
-1.5
Ethereum
$1,276.88
-0.63
Litecoin
$76.95
+0.46
DigitalCash
$44.96
0
Monero
$147.16
+2.86
Nxt
$0.00
0
Ethereum Classic
$19.53
-0.01
Dogecoin
$0.10
-0

İnsanlar Bitcoin ile daha özgür

34

Kripto paralarla alakalı dünyanın ünlü isimlerinden biri olan Tim Draper, Bitcoin isimli kripto para biriminin insanları özgürleştirmekte olduğunu düşünmekte.

Tarih süresince kullanımı gerçekleştirilen farklı paraları değerlendirmiş olan Draper, Bitcoin isimli kripto para biriminin geçmiş dönemlerdeki para birimlerinden daha da değişik durumda bulunduğunu vurgulamakta.

Tim Draper yeni vermiş olduğu bir röportaj içerisinde Bitcoin isimli kripto para biriminin insanlara sunmuş olduğu avantajlardan da söz etti.

İnsanlık tarihi süresince kullanımı gerçekleştirilen değişik para birimlerinden söz etmiş olan Draper, Bitcoin isimli kripto para biriminin bütün bunlardan daha da değişik olduğunu ifade ediyor. Draper’ın Bitcoin isimli kripto para birimleriyle alakalı görüşleri de şöyle; ”Karşımıza ani bir şekilde herhangi bir devlet ya da coğrafi bir bölgeye bağlı durumda olmayan bir para birimi çıkmış durumda. Bu ise bizleri daha özgür kılmakta zira devletler şu zamana kadar para birimlerini sürekli olarak halkı kontrol altında tutabilmek amacıyla kullanmış bir durumdalar.”

Draper konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklamalar içerisinde Bitcoin isimli kripto para biriminin günümüzde yer alan bir çok para biriminden çok daha kullanışlı bir durumda bulunduğunu da ifade etti.

Bitcoin isimli kripto para biriminin şu anda özgürce kullanılabilmekte olduğunu ifade eden Draper, Bitcoin isimli kripto para birimiyle çok daha hızlı ve çok daha ucuz bir biçimde işlem yapılabilmekte olduğundan da söz etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.