sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,681.21
+393.67
Ethereum
$2,441.63
-99.95
Litecoin
$109.65
-2.68
DigitalCash
$90.36
-9.18
Monero
$146.75
-9.98
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$24.09
-1.04
Dogecoin
$0.14
-0

4 Tane büyük firma Libra projesinden ayrılmış durumda

30

Facebook isimli platformun kripto para projelerinden biri olan öne çıkan Libra’dan geçmiş olduğumuz günler içerisinde Paypal ayrılmış olduğunu duyurmuştu. Şimdilerde de ödeme devlerinin arasında yer alan Visa ile birlikte Stripe, MasterCard ve de e-ticaret devlerinden eBay ayrılmış olduklarını açıkladı.

Bu ayrılma açıklamaları ile birlikte Libra isimli kripto para birimi projesinden 5 tane şirket ayrılmış durumda bulundu. eBay platformunun yetkilisi yapmış olduğu açıklama içerisinde Libra isimli kripto para birimine saygı duymakta olduklarını, projeyi incelemeyi sürdüreceklerini fakat şimdilik kendilerine ait ödeme sistemleriyle alakalı çalışmalarla ilgilenecek olduklarını ifade etti.

Stripe şirketinden yer alan yetkili de Libra isimli kripto para biriminin potansiyelinin fazlasıyla yüksek bir durumda bulunduğunu, incelemeyi sürdüreceklerini ve gelecek dönemler içerisinde yeniden bir iş birliğine açık durumda bulunduklarını ifade etti.

Visa isimli şirket ise ayrılıkla alakalı olarak değerlendirmeye devam edecek olduklarını ve ayrılık konusunda bir karar almış olduklarını açıkladı. Sosyal medya platformunun gündemini ise Libra isimli kripto para biriminde meydana gelen ayrılık haberleri sarsmış bir halde.

Libra isimli kripto para biriminde meydana gelen bu ayrılıklarla beraber 28 tane kurucu firmayla çıkmış olduğu bu yola ayrılık haberleriyle devam etmeyi sürdürüyor. Bakalım gelecek zaman dilimi içerisinde 1.300 tane projenin katılması konusunda beklentiler bulunan Libra isimli kripto para biriminde neler yaşanmış olacak?.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.