sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,145.37
+461.26
Ethereum
$2,392.11
-68.36
Litecoin
$107.57
-1.39
DigitalCash
$89.00
-8.38
Monero
$144.20
-7.61
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$23.54
-0.76
Dogecoin
$0.14
-0

Kripto paralara yatırım yapılmaması konusunda uyardı

29

Finans alanı içerisinde uzman bir durumda bulunan ve yatırım dünyası ile alakalı pek çok kitapları yer alan Mallouk, CNBC’ye özel bir konuşma gerçekleştirdi ve kripto para birimlerinin geleceğiyle alakalı olarak çok karamsar açıklamalarda bulundu.

Kripto paralarla alakalı piyasanın temellerinin hiç bir şekilde sağlam bir durumda bulunmadığını düşünmekte olan Mallouk günümüzde kripto para birimlerinin zaman içinde komple yok olacaklarını düşünmekte. Günümüzde yer alan Bitcoin isimli kripto para biriminin yanında Ethereum isimli kripto para birimi ve Litecoin isimli kripto para biriminden de söz eden Mallouk açıklamasında; ”bunların bir bölümünün dahi ayakta kalabilmesinin mümkün durumda bulunamadığını” düşünmekte.

Yatırım yapanları kripto para birimlerini yatırım yapam hususunda kesin bir şekilde uyarmış olan Mallouk insanlara bunlara yatırım yapmanın yerine hisseler ile birlikte tahvillere ve de emlak sektörü içerisine yatırım yapmalarını önermekte.

Mallouk öte yandan kripto paralarla alakalı piyasanın gelecek dönem içerisinde hiç bir kimseye para kazandırmayacak olduğunu ifade ediyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor; ”Gelecek dönem içerisinde bu kripto para birimlerinden bir veya iki tanesi ayakta kalmayı başarabilir mi? Elbette ki bu şekilde bir ihtimal yok değil. Ancak giderek bir kripto para birimi alırsanız hiç bir şekilde para kazanamayabilirsiniz. Kripto para birimleri hiç bir şekilde gerçek bir yatırım olarak görülmemelidir. Tamamen bir spekülasyon olarak öne çıkmaktadır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.