sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,145.37
+461.26
Ethereum
$2,392.11
-68.36
Litecoin
$107.57
-1.39
DigitalCash
$89.00
-8.38
Monero
$144.20
-7.61
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$23.54
-0.76
Dogecoin
$0.14
-0

Ethereum aslında Scam bir proje mi?

89

Kripto paralarla alakalı sektörde yer alan en ünlü geliştiriciler arasındaki Peter Todd, Ethereum isimli kripto para birimiyle alakalı fazlasıyla iddialı özel açıklamalar yaptı

Çok kısa bir zaman öncesinde gerçekleştirilen Ethereum kripto para birimi etkinliklerinden biriyle ilgili konuşma gerçekleştiren Todd, konuyle ilgili olarak yapmış olduğu açıklamalar içerisinde Ethereum isimli kripto para birimine scam yakıştırmasını yapmış oldu. Ethereum isimli kripto para birimi geçmiş olduğumuz gün her sene gerçekleştirmekte olduğu gibi bir tane daha devcon gerçekleştirdi. Bu söz konusu etkinlik ise Ethereum kripto para birimi ve diğer kripto para takipçilerinden de çok büyük bir ilgi görmüş oldu.

Ünlü durumda bulunan Bitcoin geliştiricileri arasındaki Peter Todd da Ethereum isimli kripto para birimi tarafından gerçekleştirilen söz konusu bu etkinliğe çok fazla ılımlı yaklaşmış değil.

Internet Archive isimli platform ise Twitter hesabı üzerinden Ethereum isimli kripto para biriminin etkinliği ile alakalı bir video paylaşımı yaparak Vitalik Buterin ile birlikte Ethereum isimli kripto para biriminin topluluğuna ayrıca teşekkürlerini sunmuş oldu. Peter Todd da Internet Archive platformunun tarafından paylaşılmış olan bu gönderiye yorum yazarak Ethereum isimli kripto para birimine scam gibi bir yakıştırma yaptı.

Todd, Twitter platformu üstünden yapmış olduğu bu açıklama içerisinde Ethereum kripto para biriminin kurucularının Ethereum isimli kripto para birimi özellikleriyle ilgili olarak yalan söylemekte olduklarını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.