sex top sex videos kylie wasted no time. xxx indian
Bitcoin
$36,145.37
+461.26
Ethereum
$2,392.11
-68.36
Litecoin
$107.57
-1.39
DigitalCash
$89.00
-8.38
Monero
$144.20
-7.61
Nxt
$0.01
0
Ethereum Classic
$23.54
-0.76
Dogecoin
$0.14
-0

Dash nedir?

92

Herhangi bir biçimde takip edilme özelliği olmayan ve merkezi bulunmayan kripto para çeşitlerinden bir tanesi de Dash coin olarak öne çıkmaktadır. Piyasaya çıkartılmış olduğu ilk gün içerisinde 1,9 milyon tane madencilik operasyonuna konu olmayı başaran Dsah coin isimli kripto para birimi, 18 Ocak 2014 tarihi içerisinde piyasaya çıkartılmıştır.

Dikkatleri çeken başka bir özelliği de bitcoin kripto para birimi tabanlı olarak öne çıkmasıdır. Dash coin isimli kripto para biriminin en önemli durumda bulunan özelliği de sistem üzerinde bulunan bütün bilgileri komple gizli tutuyor olmasıdır. yani öteki kripto para birimlerinde yer aldığı gibi transferle alakalı işlemlerin gizli bir şekilde gerçekleştirilmesine dayanan Blockchain isimli teknolojisini aslında bir adım daha ileriye taşımayı başarmış ve gizlilik hususunda çok daha fazla ön plana çıkmayı başarmıştır. Bitcoin isimli kripto para biriminin transferi sırasında açık kalmış durumdaki bilgiler, Dash coin isimli kripto para birimi açısından tamamen gizli bir konumda bulunmaktadır. Aynı zaman içerisinde InstantX isimli teknolojiyle de öteki kripto para çeşitlerine bakıldığı zaman çok daha hızlı bir şekilde sanal para transferi olanağını sunuyor.

Dash isimli kripto para biriminin transferle alakalı ücretleri de öteki coin çeşitlerine bakıldığında çok daha ucuz durumdadır. Western Union ile birlikte Paypal veyahut Moneygram benzerindeki teknolojilere bakıldığı zaman çok daha ucuz durumdadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.